Fudbaleri Intera trenutno se pripremaju za novu sezonu u Seriji A, a njihov posljednji prijateljski susret je bio i više nego ubjedljiv.

Vidjeli smo pravu goleadu u trening utakmici Intera protiv niželigaša Pergoletezea, a “Neroazuri” su na kraju slavili sa velikih 8:0.

Bilo je to i očekivano, a oni su pitanje pobjednika riješili već nakon prvih deset minuta. Već u drugom minutu Lautaro Martinez je postigao gol, a samo tri minuta kasnije upisao se i Danilo D’Ambrozio, a onda je u 10. minutu mrežu protivnika zatresao i Edin Džeko za 3:0.

U listu strijelaca su se još upisali i Hakan Čalhanoglu, Roberto Galjardini, Romelu Lukaku, dok je Martinez postigao još jedan pogodak, a pao je i jedan autogol.

Podsjećamo, Serija A počinje narednog vikenda, a Inter će 13. avgusta od 20.45h gostovati novom članu najvišeg italijanskog ranga – ekipi Lećea.

Džekin gol možete pogledati ukoliko video premotate na 1:05.